בס"ד

בס"ד

מתנות לגבר הדתי, ומתנה אחת שהוא לא ישכח

ניווט מהיר

אתם יכולים להיות אשתו, חבר טוב, חברה טובה שלו או קרובי משפחה. כאשר מגיע תאריך יום ההולדת שלו, אתם תמיד שוברים את הראש איזו מתנה לקנות לו ואילו מתנות לגבר הדתי יש היום שהוא יאהב. יום הולדת זה תמיד מאורע משמח והכי כיף זה לבוא עם מתנה! אבל אתם מחפשים מתנה מיוחדת,  אישית, כזו שתזכיר לו אתכם בכל פעם שיראה את המתנה או יעשה בה שימוש. אתם רוצים מתנה שתראה לו עד כמה אתם אוהבים ומעריכים אותו. אתם רוצים מתנה שתביע את כל הרגשות האלה בתוכה. זה קל להחליט שבא לכם להביא מתנה, אבל הרבה פעמים, הקושי הוא בבחירה שלה. האם יש מתנה לגבר הדתי, שאינה יקרה במיוחד ועונה על כל הדרישות?

רעיונות למתנות לגבר הדתי, ומתנה אחת מיוחדת במינה

יש הרבה אפשרויות כיום בשוק המתנות ולעיתים זה קשה למצוא מתנה שתתאים בדיוק ולעיתים היא לא בתקציב שלכם, בין אתם מחפשים מתנה לגבר מבוגר ובין אם 13 מתנות לבר מצווה. יש מתנות כגון פק"ל קפה, אם הוא אוהב לטייל, או רמקול בלוטות' נייד אם הוא אוהב לשמוע מוסיקה. אם הוא הבחור שתמיד שם מוזיקה כשאתם יושבים כל החבורה על פק"ל קפה בטיולים שלכם – אולי הוא ישמח לקבל רמקול. אם הוא מעשן – אולי הוא ישמח לקבל מצית עם עיצוב מיוחד. אם הוא הטיפוס שאוהב לצלם, אולי ישמח אותו לקבל מצלמה קטנה או זום שמתחבר לטלפון הנייד שלו.

יש מתנות שהן יותר רגשיות, איתן אתם רוצים להזכיר לו כמה הוא מיוחד עבורכם וכמה אתם אוהבים אותו. אתם יכולים לבחור חתיכת עץ מיוחדת ועליה לבצע חריטה עם הקדשה אישית, או ארנק מעור או צמיד וגם עליהם ניתן לשקול לבצע חריטה עם הקדשה אישית. אלה בהחלט אופציות טובות, אך יש לקחת בחשבון שהן עלולות להיות לא זולות, אם אתם מחפשים משהו איכותי. אם אין בעייה של תקציב, אתם תמיד יכולים כמובן ללכת על שעון יד יוקרתי ואיכותי.

ויש גם מתנה, מיוחדת במינה, לא יקרה ואיכותית מאוד. מתנה, שבכל פעם שיניח תפילין, ייזכר במי שנתן לו אותה. מתנה שתלווה אותו לשנים ארוכות.

מהו ה'אות'?

למתנה הזו קוראים 'אוחז תפילין' של 'אות' – אות פדן. מדובר בפטנט חדש וייחודי המשמש לנעילת קצה רצועת התפילין של יד בסוף כריכות היד. מתנה מיוחדת זו, נשארת על גבי רצועת התפילין ואין צורך להסירה. בכל פעם שמקבל המתנה יניח תפילין, ברגע שיגיע לשלב קשירת הרצועה כל כף היד, 'יחכה' לו אוחז התפילין בקצה ויסייע לו לנעול את קצה הרצועה בקלות ובנוחות.

אוחז התפילין של אות, עשוי מעור בהמה טהורה ובתוכו חבויים 2 מגנטים ייחודיים, אשר תפקידם לנעול בינהם את קצה הרצועה.

אוחז התפילין של 'אות', מתאים לכל גבר (מגיל בר מצווה ועד לגיל מבוגר מאוד). האוחז מגיע באריזה מהודרת מאוד הנראית כמו קופסת תכשיטים. הוא כלל אינו יקר והוא משמח מאוד הרבה אנשים שכבר משתמשים בו.

אם אתם מחפשים מתנה ייחודית, מהודרת, אישית, לא יקרה וכזו שתשמח את הגבר שיקבל אותה – האוחז תפילין של 'אות' זו הבחירה המנצחת!

הרבה נשים בישראל, הפתיעו את בעליהן או את ילדי הבר מצווה ורכשו עבורם את האוחז תפילין וכולן שמחו עד מאוד במתנה הנפלאה.

אם אתם רוצים ראש שקט ולדעת שאתם מביאים מתנה איכותית ומשמחת – אוחז התפילין של 'אות' זו הבחירה המנצחת.

אוחז תפילין
לאחיזה הדוקה ונוחה של רצועת התפילין בכף היד
הנחה ברכישת 2 יח' או יותר
40 ₪ ליח'
49 ₪ ליח' 59 ₪

כולל משלוח חינם עד בית הלקוח