בס"ד

בס"ד

מתנות דתיות מהודרות, מקוריות ומיוחדות

ניווט מהיר

כאשר אתם רוצים לקנות מתנה למישהו שיקר לכם, אתם תמיד שוברים את הראש איזו מתנה לקנות לו. בר מצווה, יום הולדת, יום נישואין, גיוס לצבא וכו', אלה אירועים מיוחדים ותמיד נחמד להביא מתנה לרגל המאורע. אבל השאלה היא מה להביא?

מתנות דתיות לדתיים ושומרי המסורת

אתם מחפשים מתנות לגבר הדתי שיהיו מיוחדות, אישיות, ייחודיות. מתנה כזו שתזכיר לו בכל פעם שיראה את המתנה או יעשה בה שימוש, מי נתן לו אותה. אתם רוצים מתנה שתראה לו שחשבתם עליו כאשר חיפשתם אותה. אתם רוצים מתנה שתביע את כל הרגשות האלה בתוכה. זה קל להחליט שמביאים מתנה, אבל הרבה פעמים, הקושי הוא בבחירת סוג המתנה. האם יש מתנה דתית או מתנות דתיות, שאינן יקרות במיוחד ועונות על כל הדרישות?

בשוק המתנות של היום, יש הרבה אפשרויות ולעיתים זה קשה למצוא את המתנה שתתאים בדיוק. לעיתים גם התקציב מהווה מכשול בבחירת המתנה.

אם הוא אוהב לטייל, אפשר בהחלט לחשוב על ערכת פק"ל קפה, או אולי רמקול בלוטות' נייד על מנת להנעים לו את השהייה בזמן שהוא באוהל. אם הוא בעניין של עישון, אולי ישמח לקבל מצית עם הקדשה אישית. אם הוא אוהב צילום, אולי ישמח אותו לקבל מצלמה קטנה ואיכותית או אולי זום שמתחבר לטלפון הנייד שלו.

מתנות דתיות עם חיבור רגשי

יש מתנות דתיות שהן יותר רגשיות. מתנות שאיתן אתם רוצים להביע עד כמה הוא מיוחד עבורכם ועד כמה אתם אוהבים אותו. במקרים כאלה, תמיד אפשר לבחור בחתיכת עץ טבעי בעלת מראה מיוחד, ועליה לחרוט הקדשה אישית, או אולי ארנק מעור או תכשיט וגם עליהם לבצע חריטה עם הקדשה אישית. אלה בהחלט אופציות טובות למתנות דתיות, אך יש לקחת בחשבון שהן עלולות להיות יקרות. אם אתם מחפשים משהו איכותי ואין בעייה של תקציב, אתם תמיד יכולים כמובן ללכת על שעון יד יוקרתי ואיכותי.

וחוץ מכל המתנות 'הבנאליות' הללו, יש גם אפשרות לרכוש מתנה, מיוחדת במינה, כלל לא יקרה ואיכותית מאוד. מתנה, שבכל פעם שיניח תפילין, ייזכר במי שנתן לו אותה. מתנה מיוחדת אשר תלווה אותו לשנים ארוכות.

אוחז תפילין – המתנה הדתית הכי מקורית

למתנה הזו קוראים 'אוחז תפילין' של 'אות'. מוצר חדש בשוק, בעל פטנט חדש וייחודי, המשמש לנעילת/סגירת קצה רצועת התפילין של יד בסוף הכריכות. מתנה זו, נשארת על גבי רצועת התפילין באופן קבוע וכלל אין צורך להסירה. מתנה מיוחדת זו, תהיה על גבי רצועת התפילין של מקבל המתנה ובכל פעם שיניח תפילין ויגיע לשלב קשירת הרצועה כל כף היד, יראה את האוחז התפילין בקצה, אשר יקל עליו לנעול את קצה הרצועה בקלות ובנוחות.

אוחז התפילין של 'אות', עשוי מעור בהמה טהורה ובתוכו חבויים 2 מגנטים ייחודיים, ובינהם נועלים את קצה רצועת התפילין.

אוחז התפילין של 'אות', הוא יוצא דופן מבין כל המתנות הדתיות שיש והוא מתאים לכל גבר (מגיל בר מצווה ועד לגיל מבוגר מאוד). האוחז ארוז באריזת מתנה מהודרת מאוד הנראית כמו קופסת תכשיטים. הוא אינו יקר והוא משמח מאוד הרבה אנשים בעולם, שכבר עושים בו שימוש.

אז אם אתם מחפשים מתנה ייחודית ומיוחדת, מהודרת, עם נגיעה אישית, לא יקרה וכזו שתשמח את הגבר שיקבל אותה, ולא עוד כיסוי לטלית או תיק– האוחז תפילין של 'אות', היא הבחירה המנצחת!

הרבה נשים בישראל, כבר הספיקו להפתיע את בעליהן או בני משפחה אחרים ורכשו עבורם את האוחז תפילין. התגובות בקרב אלו שמקבלים את האוחז תפילין במתנה, הן נפלאות.

אם אתם רוצים ראש שקט ולדעת שאתם מביאים מתנה איכותית ומשמחת – אוחז התפילין של 'אות' זו הבחירה הנכונה והמנצחת.

אוחז תפילין
לאחיזה הדוקה ונוחה של רצועת התפילין בכף היד
הנחה ברכישת 2 יח' או יותר
40 ₪ ליח'
49 ₪ ליח' 59 ₪

כולל משלוח חינם עד בית הלקוח